Doporučujeme

  • Sunsky-Online.cz - eshop podobný dealextreme. Levnější, ale platíte poštovné.

Reference

Pokud Vás zajimají další reference nebo chce přidat svou, můžete tak učinit ve fóru.

#1
Tak dnes dorazil balíček z Hong Kongu s blbůstkami z e-shopu Deal Extreme, který jsem avízoval v předminulém příspěvku. Nakupoval jsem víceméně na zkoušku s tím, že kdyby cokoliv kikslo, tak přinejhorším přijdu jen o pár kaček. Ale vše bylo vyřízeno rychle, věci jsou funkční a přesně takové, jak je obchod deklaroval. A co že jsem to za voloviny pořídil...? Mini USB adaptér pro mého Shufflíka, samonavíjecí síťový kablík a jako bonus padesát barevných hracích mini kostek :o) Takže kdyby náhodou měl někdo podobnou touhu pořídit si „pár laciných šmejdů“, můžu mu nákup na Deal Extreme jen doporučit. A teď už nerušte, jdu zase nakupovat. Ještě tam mají spousty kravin za pár centů, které jistě udělají mým kamarádům na Vánoce nefalšovanou radost :o))) (jaroslavmachacek.com)

#2
Tak aj mne dnes došli 2 MicroSD. Sú v poriadku. Naprostá spokojnosť.

#3
Nákup po internetu “za hubičku” z Číny. Pro mnoho lidí bláznovství, pro jiné realita a výborná zkušenost. Dlouho jsem tomu nevěřil a tak mi pár měsíců dalo, než jsem se k tomu odhodlal. Vše nakonec dopadlo na výbornou. Doprava zdarma.

#4
Na Dealextreme jsem koupil elektronický doutník ( cca 700 Kč ), kamarád koupil ten stejný u nás ( za 2 500 Kč ). Mě v pohodě funguje a kamoš už ho měl 2 x na opravě a kouře nic moc.

#5
Z Deal Extremu mi již dorazila první objednávka. Abych nemusel čekat na jednu položku, než dorazí na sklad (což trvalo dva dny), tak mi poslali balíčky dva. Vše je naprosto funkční. Nákup v tomto obchodě mohu jen doporučit.